Lori Harvey doli në Paris në fund të javës së kaluar e veshur me një copë të huazuar nga gardëroba e të dashurit Michael B. Jordan.

Një këmishë mëndafshi, ngjyrë kafe çokollatë ishte zgjedhja e Harvey, të cilën e stiloi pa pantallona me një pallto të përshtatshme, syze dielli, çizme dhe një çantë të vogël.

“Si mund ta marrësh këmishën time dhe të dukesh më bukur se unë?”, shkroi Jordan, 34 vjeç, në Instagram Story, duke ndarë një fotografi të momentit të modës monokromatik të së dashurës.

Dalja me stil e Harvey vjen vetëm pak ditë pasi u ul në rreshtin e parë në shfaqjen e Miu Miu në pistën Pranvera 2022 gjatë Javës së Modës në Paris, e veshur me një fustan xhins të zbardhur nga marka luksoze.

“Faleminderit MiuMiu që më ftuat, jam e dashuruar me të gjithë koleksionin”, tha modelja 24-vjeçare në Instagram pas shfaqjes.

View this post on Instagram

A post shared by Lori Harvey (@loriharvey)


Të lidhur për herë të parë në nëntor 2020, Harvey dhe Jordan e bënë lidhjen e tyre zyrtare në Instagram në janar të këtij viti. /Telegrafi/

Lori Harvey në Miu Miu