LAJMI I FUNDIT:

Letizia e Spanjës është kaq elegante me një veshje të ricikluar nga Hugo Boss

Letizia e Spanjës është kaq elegante me një veshje të ricikluar nga Hugo Boss
Getty Images

Duhet ta shihni fustan të zi me rrjetë dhe thekë të mbretëreshës së Spanjës

Reklama

Mbretëresha e Spanjës, Mbretëresha Letizia, u shfaq me një pamje fantastike këtë javë, ku ra në sy për veshjen elegante e si gjithmonë, minimaliste

Mbretëresha mori pjesë në koncertin “Tiempo de Luz” në Teatrin Falla në Cádiz të Spanjës, së bashku me bashkëshortin e saj, Mbretin Felipe VI.

gettyimages

Ajo veshi një fustan në gjatësi poshtë gjurit i cili dallon për detajin e thekëve në pjesën e sipërme, që binin nga supet deri te beli.

Ajo kombinoi fustanin elegant me këpucë Aquazzura dhe një kuletë të zezë.

Mbretëresha i shtoi shkëlqim veshjes përmes vathëve me diamante dhe unazës prej ari. Grimi dhe flokët ishin gjithashtu 10/10.