“Dhe kështu…”, Kyle MacLachlan është një model në pasarela.

Reklama

Aktori i “Sex and the City” – i njohur për portretizimin e Trey MacDougal në serialin ikonik të HBO – u shfaq në pistën e Prada në Milano, Itali, gjatë fundjavës dhe absolutisht shkëlqeu.

MacLachlan, 62 vjeç, dukej si një profesionist i plotë teksa bëri debutimin e tij për sfilatën italiane të modës, duke prerë një figurë të hollë në një pallto të gjatë të zezë nga koleksioni dimëror i stilistit luksoz.

Ai e kompletoi pamjen me pantallona të kaltra saten dhe doreza të ngjashme.

“Faleminderit Raf Simons!”, MacLachlan shkroi më vonë në Twitter. “Çfarë nderi të hap shfaqjen e veshjeve për meshkuj e Prada Vjeshtër-Dimër 2022 për Javën e Modës në Milano”.

Reklama
Reklama

MacLachlan iu bashkua nga Jeff Goldblum, 69 vjeç, ai shfaqi një figurë elegant në një kombinim tërësisht të zi me një pallto të zbukuruar me gëzof, rollkë dhe pantallona.

Ndërsa burrat e famshëm mbanin veshje monokromatike, modelet e tjera visheshin me ngjyra të ndezura, me disa nga veshjet e tyre me xhaketa lëkure rozë dhe pantallona portokalli. /Telegrafi/