LAJMI I FUNDIT:

Kthimi i xhinseve të ngushta: Pantallona super të ngushta për lojëra në stil atraktiv nga mëngjesi në mbrëmje

Kthimi i xhinseve të ngushta: Pantallona super të ngushta për lojëra në stil atraktiv nga mëngjesi në mbrëmje

Pantallonat e gjera dhe komode mbretëruan pothuajse të pavarura për disa sezone

Këtë herë markat sugjerojnë rikthimin e modeleve super të ngushta që nxjerrin në pah në mënyrë perfekte siluetën dhe japin përshtypjen e shtatit të hollë.

Ato janë të shkëlqyera me taka dhe çizme të gjata.

Xhinset e ngushta janë shumë praktike, këmbët duken më të gjata dhe më të holla dhe kur bën ftohtë janë perfekte për çizme të gjata me taka të ndryshme.

Moda e rehatshme ka kohë që sundon, por ato janë rikthyer si një element tërheqës i modës për raste të ndryshme, në varësi të aksesorëve të modës me të cilët i stilojmë, transmeton Telegrafi.

E zeza është një klasik, ideale për një mbrëmje jashtë.

Xhinset në nuanca pastel kanë një vend të veçantë në botën e gardërobës, duken femërore dhe më të buta se ato klasike.

Çizmet e stilit kauboj shkojnë shumë me të gjitha gjërat e xhinseve.

Për një prekje të hareshme të modës, ka këpucë të kuqe të zbukuruara me thekë atraktive.

Çizmet e gjata janë një zgjedhje e shkëlqyer në modë, një klasik që ia vlen ta keni në gardërobën tuaj.

Xhinset me bel të lartë u japin këmbëve përshtypjen e gjatësisë dhe elegancës.

Çizmet me stil dhe pantallonat e ngushta janë çifti perfekt për një natë të veçantë.

Kur bëhet pak më ftohtë, këto xhinse janë të shkëlqyera me çizme të ndryshme të larta.

Nuk ka stil vjeshte pa tone të mrekullueshme çokollate.

Xhinset në tonet bazë – bezhë, gri dhe blu – janë më të vlerësuarat. Ka edhe të zezë, por shpesh është larë, kështu që duket si një gri më e errët. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Këshillat e artistit të grimit të Kim Kardashian-it bëhen virale: Ja si t'i bëni buzët tuaja të dallohen me grim

Këshillat e artistit të grimit të Kim Kardashian-it bëhen virale: Ja si t'i bëni buzët tuaja të dallohen me grim

Grim
Kruarje, lëkurë e skuqur, e thatë... ‘Fajin’ mund ta kenë këto pije dhe ushqime

Kruarje, lëkurë e skuqur, e thatë... ‘Fajin’ mund ta kenë këto pije dhe ushqime

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Flokët brenda veshjeve, tendenca e re: Dukuni si një ikonë e vërtetë mode

Flokët brenda veshjeve, tendenca e re: Dukuni si një ikonë e vërtetë mode

Flokë dhe stil
Damat që dominuan natën e nominimeve BAFTA: Këtë herë Margot Robbie nuk zgjodhi rozën

Damat që dominuan natën e nominimeve BAFTA: Këtë herë Margot Robbie nuk zgjodhi rozën

Moda
Katër kombinime që ndoshta ‘fshihen’ në gardërobën tënde

Katër kombinime që ndoshta ‘fshihen’ në gardërobën tënde

Moda
Një parukier profesionist tregon se flokët e thinjura mund t'i mbuloni me xhel për vetullat

Një parukier profesionist tregon se flokët e thinjura mund t'i mbuloni me xhel për vetullat

Flokë dhe stil
Kalo në kategori