Në episodin e së enjtes të “The Kardashians” të Hulu, motra e madhe Kourtney Kardashian zbuloi se ajo shkeli – dhe theu –  unazën e saj të fejesës me vlerë mbi 950 mijë euro të dhuruar nga i fejuari Travis Barker.

Në një skenë nga episodi i ri, Kris Jenner vuri re se Kourtney nuk kishte vendosur unazën e saj gjigante Lorraine Schwartz dhe pyeti pse.

“Në fakt po rregullohet”, u përgjigj Kourtney.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Duke e përshkruar incidentin nxitës si “ndoshta një nga gjërat më të këqija që kam bërë ndonjëherë në gjithë jetën time”, ajo vazhdoi, “Isha ulur në dysheme duke palosur xhupet. E hoqa unazën dhe e vendosa pranë meje në dysheme, sikur të mendoja se do të ishte e sigurt pikërisht pranë meje”. Fatkeqësisht, nuk ishte.

Kjo është unaza e fejesës që Travis Baker i dhuroi Kourtney Kardashian Kjo është unaza e fejesës që Travis Baker i dhuroi Kourtney Kardashian

“Më duhej të ngrija diçka lart në dollapin tim dhe kur u largova, shkela në unazë. Po qaja në mënyrë histerike në dollapin tim për orë të tëra dhe më pas thirra Travisin. Isha sikur, ‘Bëra diçka vërtet, shumë të keqe’”.

Foto: Kourtney Kardashian/Instagram

Por Travis e mori me qetësi, me të fejuarën e tij duke thënë se ai “e trajtoi më së miri”.

Travis Barker u kujdes personalisht për zgjedhjen e dizajnit të unazës me të cilën i propozojë fejesë Kourtney Kardashian Travis Barker u kujdes personalisht për zgjedhjen e dizajnit të unazës me të cilën i propozojë fejesë Kourtney Kardashian

“Me të vërtetë më shkaktoi një krizë nervore”, kujton themeluesja e Poosh. “Unë isha sikur, kjo është gjëja më e bukur që kam pasur ndonjëherë në jetën time, dhe si mund ta kisha bërë këtë?”.

Foto: Kourtney Kardashian/Instagram

Bateristi i Blink-182 luajti “një rol vërtet të madh” në krijimin e unazës së Kourtney, siç tha Lorraine Schwartz për People – gjë që e bëri yllin të ndihej edhe më keq për hapin e saj të gabuar (fjalë për fjalë).

Kourtney Kardashian bën debutimin në "Met Gala", shkëmben puthje pasionante me partnerin Travis Barker gjatë parakalimit në tapetin e kuq Kourtney Kardashian bën debutimin në "Met Gala", shkëmben puthje pasionante me partnerin Travis Barker gjatë parakalimit në tapetin e kuq

“Travis e zgjodhi, ai e projektoi, ai shikoi kaq shumë gurë dhe kjo isha unë në një gur dhe mendova se ishte vërtet e veçantë”, tha ajo gjatë episodit.

Foto: Kourtney Kardashian/Instagram

Duket se riparimet ishin të suksesshme, pasi Kourtney dukej se mbante unazën e saj në Oscars, Grammy dhe Met Gala të këtij viti – në të gjitha mori pjesë me Travis pranë saj. /Telegrafi/