Kourtney Kardashian ka qenë mjaft e zënë kohët e fundit.

Themeluesja e Poosh e transformoi shtëpinë e saj për Halloween plot me skelete të mëdhenj, kunguj dhe një sasi të madhe të rrjetave të rrjetës kudo.

Por midis gdhendjes së kungujve dhe dhënies së një ndryshimi të frymëzuar nga Travis Barker, Penelope Disick , Kourt përsëri arriti të ishte në kohë për një rifreskim të flokëve.

View this post on Instagram

A post shared by Peter Savic (@peter.savic)

Vetëm në fillim të këtij viti, ajo na befasoi të gjithëve kur preu flokët e saj të gjatë në një bob të lezetshëm . Tani, stilistja e saj e flokëve dhe personi pas prerjes ikonike, Peter Savic, i ka ndryshuar edhe një herë flokët.

Kourtney dhe Kylie janë gati për Halloween: Shihni detajet brenda shtëpive të tyre Kourtney dhe Kylie janë gati për Halloween: Shihni detajet brenda shtëpive të tyre

Ndryshe nga hera e kaluar, është e gjitha një gjatësi me skaj të hapur. Duke marrë parasysh Katy Perryn që gjithashtu debutoi një prerje flokësh shumë të ngjashme, ne po ndiejmë një trend të ri bob për sezonin.

View this post on Instagram

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Peter postoi një fotografi të pamjes së re të Kourtney, duke shkruar: “Prerje e re e flokëve për mikeshën time”.

Ndërsa Kardashian postoi një fotografi të ngjashme me titullin: “Dita e parë e xhirimeve”, duke lënë të kuptohet se shfaqja e ardhshme e familjes në Hulu do të jetë këtu së shpejti. /Telegrafi.