Kim Kardashian shkroi në Twitter një mesazh të fshehtë të hënën, duke sugjeruar se perandoria e saj e veshjeve mund të zgjerohet së shpejti për të përfshirë rroba banje.

Pasi një fans shkroi në Twitter ” S W I M B E R L Y “, ylli i realitetit u përgjigj, ” S O O N C O M E” (do të vij së shpejti), duke konfirmuar në dukje një plan për t’u zhytur në ujërat e bikinive.

Duke nxitur më tej teorinë, llogaria zyrtare e Skims në Twitter i’u bashku përgjigjeve në me një seri të zemrave të zeza.

Kardashian, 40 vjeç, mund të ketë në plan të ofrojë rroba banje me të njëjtin emër, pasi aplikacioni i saj për markën tregtare Skims 2019 përfshinte rroba banje, kapele noti dhe mbulime plazhi.

Fansat ishin të ngazëllyer për perspektivën e linjës së re, pasi njëri  komentoi , “nuk e di se çfarë po bëni, por e di që do të jetë e mrekullueshme”.

Motrat e saj nuk janë të huaja me veshjet seksi, me Khloe Kardashian tashmë e ka zgjeruar markën e saj Good American për të përfshirë rroba banje në një shumëllojshmëri stilesh dhe madhësish. /Telegrafi/