LAJMI I FUNDIT:

Kombinim 2 në 1: Mënyra të shkëlqyera për të stiluar kominoshet

Kombinim 2 në 1: Mënyra të shkëlqyera për të stiluar kominoshet

Kur nuk kemi dëshirë të mendojmë shumë për opsionet e modës dhe si dhe çfarë të plotësojmë, një pjesë është mbresëlënëse

Reklama

Ka një shumëllojshmëri të tyre, nga ato me këmbë me rrudha deri në variante pak më të ngushta, shumë të holla.

Është e rëndësishme se çfarë lloj aksesorësh të modës zgjedhim me një krijim të tillë si një kominoshe, sepse tenton të unifikojë shumë siluetën, kështu që detajet në një ngjyrë tjetër janë të duhura, transmeton Telegrafi.

Prerja në njërën shpatull duket e mrekullueshme në versionin me bizhuteri në krahun ‘lirë’.

Unazat e arta do të duken të papërmbajtshme me një krijim ngjyrë shampanje.

Kominoshet e ngushta i japin figurës përshtypjen e hollë, pavarësisht nga lloji i trupit dhe për këtë ndihmon dekolteja e thellë V.

Një kominoshe me shkëlqim nuk ka nevojë për asgjë më shumë se aksesorë të thjeshtë dhe të zinj në modë.

Kombinimi i çmendur disko do të duket i mrekullueshëm me taka të një prej tonaliteteve që shfaqen në motivin e tekstilit.

Vajzat që pëlqejnë stilin hipi zgjedhin kapele dhe këpucë me taka të gjera.

Bashkë me kostumin e artë, Gigi Hadid zgjedh edhe aksesorët e modës në të njëjtin ton.

Një dekolte e hapur është ideale për një gjerdan kristali ose një bizhuteri të ngjashme, të fuqishme vizualisht. Sa më shumë lëkurë, aq më shumë bizhuteri, është një nga rregullat praktike të stilit.

Ndonjëherë është mirë të kesh një ton kontrast, ky është një shembull i mirë se si e kuqja dhe bluja krijojnë një simbiozë elegante.

Vathët me rrathë të mëdhenj janë gjithmonë një ide e mirë kur bëhet fjalë për raste zyrtare.

Nëse nuk keni një çantë me kontrast, kombinoni nuancat e së njëjtës ngjyrë – nga një jeshile e thellë pylli në një pak më të lehtë.

Femrat romantike zgjedhin pastel, fustanellë dhe aksesorë të modës me një element perla. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Femra
Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Moda
Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Në çift
Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Flokë dhe stil
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Moda
Kalo në kategori