LAJMI I FUNDIT:

Kjo stërvitje 10-minutëshe do t’ju sfidojë dhe forcojë gjithë trupin!

Kjo stërvitje 10-minutëshe do t’ju sfidojë dhe forcojë gjithë trupin!

Nëse po mendoni të filloni aktivitetin fizik, ose keni filluar dhe ju duhet diçka pak më sfiduese, jeni në vendin e duhur!

Në këtë stërvitje 10-minutëshe do të vini gjithë trupin në lëvizje!

Sigurohuni të ecni, gjithsesi, sipas ritmit tuaj. Në vend që të përshpejtoni lëvizjet, fokusi është të jeni të qëllimshëm për pozicionimin tuaj, në mënyrë që të përfitoni vërtet maksimumin nga çdo ushtrim.

Sigurohuni që të merrni dhe nxirrni frymë gjatë gjithë kohës, në mënyrë që t’u lehtësohet sado pak procesi.

Këtë stërvitje mund ta ruani dhe ndoshta ta përsërisni disa herë në javë, ose aq herë sa t’ju duket diçka “fillestarësh” dhe të kërkoni për hapin e radhës.

Në trend Femra

Më shumë
Nuk shkon askund pa sixhade faljesh dhe nuk e heq kurrë hixhabin: Si u bë autoritet manekinia Halima Aden

Nuk shkon askund pa sixhade faljesh dhe nuk e heq kurrë hixhabin: Si u bë autoritet manekinia Halima Aden

Psikoprofil
Stili i fshehur luksoz i Gwyneth Paltrow dominon edhe në sallën e gjyqit

Stili i fshehur luksoz i Gwyneth Paltrow dominon edhe në sallën e gjyqit

Moda
Çfarë duan meshkujt në shtrat?

Çfarë duan meshkujt në shtrat?

Në çift
Vlora dhe Kaltrina Neziri shfaqen sukseshëm në Javen e Modës në Paris

Vlora dhe Kaltrina Neziri shfaqen sukseshëm në Javen e Modës në Paris

Femra
Letizia e Spanjës është kaq elegante me një veshje të ricikluar nga Hugo Boss

Letizia e Spanjës është kaq elegante me një veshje të ricikluar nga Hugo Boss

Moda
Përkundër kritikave për fushatën e fundit, Heidi Klum ka pozuar sërish bashkë me vajzën me të brendshme

Përkundër kritikave për fushatën e fundit, Heidi Klum ka pozuar sërish bashkë me vajzën me të brendshme

Femra
Kalo në kategori