Dy përbërës për bukuri natyrale!

Kini kujdes për veten, kuroni fytyrën dhe trupin tuaj dhe do të jeni të lumtura dhe të kënaqura, transmeton Telegrafi.

Secila femër do të gjejë pak kohë që në fytyrë të vërë këtë maskë të mrekullueshme e cila heq rrudhat e parakohshme nga fytyra.

Ky ilaç i thjeshtë popullor pastron poret, ndihmon që të liroheni nga aknet dhe mitiseret, të eliminoni ndotjet e fytyrës suaj nga ajri, qetëson inflamacionin, por madje fshin edhe vragat.

Përbëhet vetëm nga dy komponentë.

Nevojiten: 2 lugë vaj kokosi dhe 1 lugë soda bikarbonati.

Aplikimi: Përzieni përbërësit derisa të bëhen masë e butë. Qiteni me lëvizje të lehta rrethore, duke i bërë masazh të butë fytyrës.

Lëreni të veprojë 5 minuta në fytyrë dhe pastaj maskën shpëlajeni me ujë të vakët.

Pas larjes qitni krem hidrant në fytyrë. /Telegrafi/