LAJMI I FUNDIT:

Kim Kardashian zbardh vetullat, duket krejtësisht ndryshe në rezultatin përfundimtar

Kim Kardashian zbardh vetullat, duket krejtësisht ndryshe në rezultatin përfundimtar

Duket sikur Kim Kardashian ka eksperimentuar aq shumë me flokët e saj sa që ka vendosur se është koha të lëvizë në zona të tjera të trupit – në këtë rast, vetullat e saj.

Ajo ka provuar gjithçka, nga stilimet e viteve ’90, te flokët e lëkurës së gjarprit dhe më gjerë.

Gjatë ditë së djeshme (e enjte), e veshur me rroba super të rastësishme dhe flokë të kapura në dy bishtaleca, Kim tregoi në Instagram vetullat në procesin e zbardhimit, duke thënë: “A mund ta merrni me mend se cila është gjendja sot në shesh xhirim?”.

Foto: Instagram

Një orë më vonë, ajo postoi një fotografi tjetër me vetullat e saj të zbardhura në mënyrë të përsosur, një grim të plotë dhe një buzëqeshje gjysmë të mahnitur, gjysmë krenare të suvatuar në fytyrën e saj, duke thënë: “Pra, janë vërtet të lezetshme, vetullat e mia të zbardhura. Mua më pëlqejnë. Mezi pres të ju tregoj pamjen përfundimtare”.

Reklama
Foto: Instagram
Reklama

Dhe sikur transformimi i parë të mos mjaftonte si tronditje, ajo më pas postoi një fotografi tjetër me pamjen e plotë, e cila shfaqte atë me një paruke bionde, vetulla të zbardhura të rregulluara me sapunë (supozojmë), sy joshës dhe buzë ngjyrë pastel-bezhë.

Foto: Instagram

Në fund, ajo ndau një fotografi tjetër me flokë dhe vetulla të zeza, të cilën e mbishkroi: “Veç se i jam kthyer ngjyrës së zezë, mos u brengosni”. /Telegrafi/

Foto: Instagram