Koleksioni i ri i Skims, u dedikohet tërësisht atyre

Frymëzuar nga pamjet Juicy Couture, linja e re përfshin pizhama gjumi, kostume, bluza të shkurtra, bluza me kapuç dhe pantallona të gjitha në materialin e bujshëm të vitit 2003.

Diçka që ndryshon është se tani, Kim i ka sjellë në ngjyra më neutrale si ngjyrë mjalti, bezhë etj., ndërkohë që tendenca e viteve 2000 përfshinte edhe ngjyrat e ndezura:

Me shkëlqim dhe të buta, bëhuni gati t’i shihni shpesh këto lloj kostumesh.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Oct 16, 2020 at 9:04am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Oct 16, 2020 at 10:01am PDT