Kendall Jenner mund të mos jetë Kardashianja e fundit që u fejua, por kjo nuk e ndalon të vesh një vello.

Modelja 25-vjeçare debutoi me kostumin e saj të Halloween pak herët këtë vit, duke shpërndarë një seri fotosh e veshur me një kostum nuseje kufome, të kompletuar me një vello të gjatë, dantella dhe doreza të tejdukshme.

Ajo veshi tangat e bardha dhe sytjenat me taka retro Giuseppe Zanotti.

View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner)


Duket se ajo provoi disa stile përpara se të vendosej në set, pasi ndau në Instagram Story pamje e veshur me korse me dantella dhe lëkure.

Ndoshta ajo ka huazuar idenë nga motra Kourtney Kardashian, e cila veshi kostumin në vitin 2016.

Reklama

Ndryshe, së fundmi Kendall u pa plot stil dhe elegancë në mbështetjen e të dashurit të saj Devin Booker gjatë një ndeshje të basketbollit. /Telegrafi/

Reklama