Dasma e Kourtney Kardashian me Travis Barker ka dominuar kryetitujt e mediave rozë.

Dhe ndërsa dasma italiane premtoi një mundësi për shfaqje të pamjeve të spikatura, disa nga pamjet ekstravagante nuk erdhën pa vështirësi, siç dokumentoi 24-vjeçarja Kylie Jenner në Instagram Story.

Të dielën, pronarja e kompanisë kozmetike ndau një video të motrës së saj më të madhe Kendall, 26 vjeç, duke u përpjekur të ece në një shkallë të pjerrët me një fustan të ngushtë me lule.


Teksa ngjitej shkallëve, Kylie dëgjohej duke qeshur para se të thoshte: “Dreq këto shkallë janë të çmendura!”.

E gjithë familja Kardashian veshin Dolce & Gabbana në dasmën e Kourtney dhe Travis në Itali E gjithë familja Kardashian veshin Dolce & Gabbana në dasmën e Kourtney dhe Travis në Itali

Nëna e dy fëmijëve, Kylie, gjithashtu mori pjesë në Story për të dhënë një paraqitje të shkurtër të peizazhit piktoresk në Portofino.

Kylie gjithashtu ndau një klip të saj duke kërcyer me Kendall në llogarinë e saj në TikTok të dielën.

Kourtney Kardashian vesh një fustan nusërie nga D&G me një vello të frymëzuar nga Virgjëresha Mari dhe një nga tatuazhet e bashkëshortit të ri, Travis Barker Kourtney Kardashian vesh një fustan nusërie nga D&G me një vello të frymëzuar nga Virgjëresha Mari dhe një nga tatuazhet e bashkëshortit të ri, Travis Barker

Personaliteti i rrjeteve sociale dhe motra e saj u panë duke shijuar dasmën e gjysmëmotrës së tyre më të madhe Kourtney në video, dhe e para bëri një shkrepje në kamera ndërsa kalonte kohë para kamerave.

Influencuesja shkroi gjithashtu një mesazh të shkurtër në mbishkrimin e postimit të saj, ku ajo i referohej Kendall si ‘vajza kastravec’, e cila shërbeu si referencë për një episod të “The Kardashians” ku modelja dukej se kishte vështirësi në prerjen e një perime. /Telegrafi/

@kyliejenner

me and cucumber girl

♬ Tear in My Heart – twenty one pilots