LAJMI I FUNDIT:

Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!
Reklama

Kendall dhe Kylie i kaloi ditët e fundit në Paris, sepse nuk kanë si të mungojnë gjatë Javës së Modës

Teksa Kylie kombinoi një fustan fantastik me këpucët e gabuara, e motra, Kendall, futi pardesynë poshtë fundit.


Teksa mori pjesë në shfaqjen e The Row, Kendall na habiti jo pak me këtë zgjedhje të pazakontë. Kur e sheh për herë të parë, veshja duket e çuditshme.

Megjithatë, nëse e shohim pak më gjatë, në fakt duket mirë.

Pardesyja kombinohet me një rrip të zi të hollë, syze të zeza, mokasina dhe një çantë të vogël.