0Shares

Shikoni katër mënyra gjeniale që këmishën e të dashurit tuaj ta shndërroni në fund dhe fustan, transmeton Telegrafi.

Me pak kreativitet dhe fantazi do të keni fustan me kujtime personale.

Po ju zbulojmë disa veprime se si vetë ta realizoni këtë ide interesante:

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)