LAJMI I FUNDIT:

Katër stampime të lezetshme që ju duhen patjetër në gardërobën tuaj

Katër stampime të lezetshme që ju duhen patjetër në gardërobën tuaj

Nëse jeni një minimalist i fortë, mund të dëshironi të mos i shikoni stampimet e përzgjedhura.

Por, të gjithë kemi nevojë për pak stimulim vizual herë pas here, dhe kur bëhet fjalë për veshjet, nuk ka më mirë sesa goditjet e rënda grafike të këtij sezoni.


Ky nuk është formacioni juaj i zakonshëm i luleve dhe pikave, sepse 2021 ka sjellë trende plotësisht marramendëse. Fatmirësisht, ka shumë alternativa që mund t’i provoni deri sa të arrini te ajo që juve ju përshtatet më së miri.

View this post on Instagram

A post shared by paloma wool (@palomawool)


Nëse keni nevojë për inspirim ju mund të ndiqni Paloma Wool, e njohur si mbretëresha e stampimeve grafike, qofshin ato shumëngjyrëshe, rrotullime të mëdha ose spirale dinamike.

Këto printime nuk dështojnë kurrë të vendosin një buzëqeshje në fytyrën tuaj, pavarësisht nga stili personal.

Shkoni më poshtë katër nga këto trende të lezetshme:

Vorbull

Kuadrate

Valë-valë

Lule abstrakte

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Femra
Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Femra
Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Femra
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Kthimi i xhinseve të ngushta: Pantallona super të ngushta për lojëra në stil atraktiv nga mëngjesi në mbrëmje

Kthimi i xhinseve të ngushta: Pantallona super të ngushta për lojëra në stil atraktiv nga mëngjesi në mbrëmje

Moda
Ylli që u bë milionere 'brenda natës' vuri në pah atributet me një fustan ekspozues

Ylli që u bë milionere 'brenda natës' vuri në pah atributet me një fustan ekspozues

Femra
Kalo në kategori