Ja si mund t’i kombinosh të kafen e artë dhe kanellën e ëmbël.

Një peliçe në ngjyrë kafe mund ta kombinosh mjaft mirë me një palë pantallona të zeza klasike deri në kyçin e këmbës.

Kjo pamje do të të falë elegancë jo vetëm gjatë ditës, por edhe në ndonjë mbrëmje të rastit.

Po ashtu, këto dy ngjyra mund t’i kombinosh më njëra-tjetrën. Një palë pantallona të gjera dhe të gjata në ngjyrë kanelle me një pallto ‘camel’.

Një veshje elegante, e cila do të bëjë çdo mashkull ta kthejë kokën pas teje.

Fustanet e lëkurës janë shumë trend në këtë sezon, por kombinimi i duhur u jep atyre edhe më shumë stil. Kjo prerje mund të jetë një zgjedhje e mirë si “street style”, por edhe për mbrëmje.

Fustan lëkure në ngjyrë kanellë dhe këmishë kremi ngjyrë kaltër.

Kafja e errët është ngjyra tipike e dimrit dhe ky fustan i thurur është tipik për stinën e ftohtë dhe i përshtatshëm për çdo lloj trupi. Një dekolte provokuese, e cila mund të mbulohet me një shall në ngjyrë të hapur ose edhe të zi.

Nuancat e ngjyrave të errëta që “ngacmohen” me ndonjë të çelur të lehtë, i japin veshjes më shumë stil dhe elegancë. /Telegrafi/