LAJMI I FUNDIT:

Julia Roberts prej dekadash nuk e ka ndryshuar modelin e flokëve dhe tani na ka befasuar me balluke

Julia Roberts prej dekadash nuk e ka ndryshuar modelin e flokëve dhe tani na ka befasuar me balluke
profimedia

Ato nxjerrin në pah në mënyrë të përsosur buzëqeshjen e saj

Reklama

Jemi mësuar ta shohim me flokë të ndarë në mes dhe të valëzuar prej vitesh.

Kur Julia Roberts iu kthye flokëve të saj të kuq të viteve ’90 në fillim të këtij viti, menduam se ishte shumë e qartë se cilin trend duhet të ndjekim.

Mirëpo, aktorja i ka habitur të gjithë kur është shfaqur në këtë ngjarje në Gjenevë, me balluke të sapoprera drejt.

Jemi mësuar ta shohim me flokë të ndarë në mes dhe të valëzuara prej vitesh.

Asgjë nuk ishte ndryshe tani, përveç faktit që balluket ende e kornizojnë fytyrën e saj, ndaj buzëqeshja e saj e mrekullueshme bie në sy më shumë se kurrë.

Ky stil flokësh është bërë gjithnjë e më i njohur kohët e fundit dhe balluket “të holla” janë zgjidhja perfekte sepse i përshtaten çdo forme fytyre dhe gjatësi floku.

Këtu, sigurisht, nuk po u referohemi atyre që i keni prerë me nxitim dhe pa mjeshtëri në banjën tuaj. Nëse dëshironi të ndryshoni stilin tuaj, një vizitë në sallon është e domosdoshme, sepse balluket e prera keq “nuk mund të shpëtohen”.

Kërkojini stilistit të presë pjesë më të gjata që kornizojnë fytyrën tuaj dhe sigurohuni që fijet tuaja të jenë më të shkurtra në mes sesa në anët për të tërhequr më shumë vëmendjen tek fytyra juaj. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Stili perfekt i flokëve: Tri versionet më të mira të lobit për flokë të hollë

Stili perfekt i flokëve: Tri versionet më të mira të lobit për flokë të hollë

Flokë dhe stil
Instruktorja e notit paralajmëron prindërit: Mos blini kurrë rroba banje për fëmijë në këtë ngjyrë

Instruktorja e notit paralajmëron prindërit: Mos blini kurrë rroba banje për fëmijë në këtë ngjyrë

Këshilla për prindër
Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Moda
Po nëse testi i shtatzënisë rezulton pozitiv pas një aborti: Hormonet nuk janë fajtori i vetëm

Po nëse testi i shtatzënisë rezulton pozitiv pas një aborti: Hormonet nuk janë fajtori i vetëm

Shtatzëna
Mbjellja e qerpikëve

Mbjellja e qerpikëve

Estetikë
Kalo në kategori