Jessica Alba me stil perfekt: Ajo i ka kombinuar dy ngjyra që janë hit absolut në vjeshtë, shihni se çfarë ka veshur!

Jessica Alba tregoi stilin e saj të vjeshtës në Instagram dhe gratë janë të emocionuara!

Aktorja e bukur zgjodhi një kombinim shumë modern në ngjyrë të verdhë dhe ngjyrë kafe, dhe pjesë të relaksuara të veshjeve që Jennifer Lopez shëtiti disa ditë më parë, transmeton Telegrafi.

Jessica mbante pantallona të gjera dhe një triko të shkurtër në dy nuanca të ndryshme të verdhë, një pallto, këpucë dhe një çantë ngjyrë kafe që është shumë e popullarizuar këtë vjeshtë.

Reklama

Vëmendje e veçantë tërhoqën këpucët, të cilat nuk janë “të zbukuruara” dhe femërore, por janë më të zakonshme ngjyrë kafe.

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba)

/Telegrafi/