LAJMI I FUNDIT:

Jessica Alba duket shumë trendi, në një kombinim në dukje të papajtueshëm për mëngjeset e vjeshtës

Jessica Alba duket shumë trendi, në një kombinim në dukje të papajtueshëm për mëngjeset e vjeshtës
profimedia

Jessica zgjodhi tuta të lehta ngjyrë livande, një pallto gri të deri në gju me bel dhe një palë këpucë të bardha të thella

Është një kombinim shumë i pazakontë, pasi palltoja është tejet elegante, ndërsa atletet janë një klasike kanavace që zakonisht lidhen me veshje më pak strikte, transmeton Telegrafi.


Mirëpo atletet e “zbutën” efektin e palltos, ndaj Jessica arriti një stil shumë më komod, sepse bashkë me nuanca të shndritshme të pjesëve të veshjeve ka zgjedhur këpucë të bardha.

Përveç kësaj, është një çantë e bardhë dhe e madhe me yje të zinj, krejtësisht praktike për daljet familjare.

Kombinimi i një palltoje dhe atleteve nuk shihet aq shpesh në muajt e vjeshtës, por ky kombinim mund të duket i mrekullueshëm. Nuk është çudi që i shohim gjithnjë e më shpesh me pallto dhe zakonisht vishen me xhinse.

Megjithatë, Jessica tregoi se edhe një pallto mund të jetë pjesë e një veshjeje tipike sportive, nëse ngjyrat zgjidhen me kujdes!

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Jennifer Lopez tregoi se si të mbathni sandale japoneze me rripa këtë verë

Jennifer Lopez tregoi se si të mbathni sandale japoneze me rripa këtë verë

Moda
Truku viral i Anne Hathaway për buzët më të plota u shikua 5.9 milionë herë: “Të gjithë më shikonin sikur të kisha tri koka”

Truku viral i Anne Hathaway për buzët më të plota u shikua 5.9 milionë herë: “Të gjithë më shikonin sikur të kisha tri koka”

Estetikë
Kur mashkulli shikon femrat e tjera: Zemërimi nuk ndihmon, ja cila është zgjidhja!

Kur mashkulli shikon femrat e tjera: Zemërimi nuk ndihmon, ja cila është zgjidhja!

Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Shtatzëna
Bebja ime fle shumë. Kur duhet (s’duhet) të shqetësohemi?

Bebja ime fle shumë. Kur duhet (s’duhet) të shqetësohemi?

Fëmija befas nuk dëshiron të shkojë në kopsht, ndërkohë që e adhuronte: Cila mund të jetë arsyeja dhe si të reagoni?

Fëmija befas nuk dëshiron të shkojë në kopsht, ndërkohë që e adhuronte: Cila mund të jetë arsyeja dhe si të reagoni?

Kalo në kategori