LAJMI I FUNDIT:

Jennifer Lopez me prerje mahnitëse flokësh për vjeshtën

Jennifer Lopez me prerje mahnitëse flokësh për vjeshtën

Ndërsa Jennifer Lopez mund të ketë pasur kaçurrelat më joshëse dhe më voluminoze të botës në Super Bowl, tani po shkëlqen me një model të ri për prerjen e flokëve të vjeshtës 2020.

Flokët ‘Bob’ të valëzuara të Lopez, nga stilisti i flokëve të saj Chris Appleton, do t’ju frymëzojë ta provoni edhe ju këtë sezon.

Bob-i elegant i këngëtares parashikohet nga shumë stilistë të jetë një nga trendet më të mëdha të sezonit.

View this post on Instagram

It’s the length for me 💫

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on Sep 21, 2020 at 9:20am PDT

Në një foto në Instagram të postuar nga Appleton, Lopez ka një prerje flokësh mbi supe e stiluar me valë të trazuara dhe një pjesë anësore voluminoze.

Lopez gjithmonë ja del të duket në formë. Edhe kësaj radhe, menjëherë pas postimit të fotografisë së saj, u konfirmuar trendi i radhës.  /Telegrafi/

View this post on Instagram

Natural texture for fall 🍂

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on Sep 17, 2020 at 8:54am PDT