LAJMI I FUNDIT:

Jennifer Lopez pozon e zhveshur për koleksionin e këpucëve me flokët që mbulojnë trupin

Jennifer Lopez pozon e zhveshur për koleksionin e këpucëve me flokët që mbulojnë trupin
(Foto: Instagram/jlo)

Jennifer Lopez ka pozuar e zhveshur në fushatën e re për brendin e modës Revolve.

Reklama

Aktorja dhe këngëtarja e famshme ka realizuar një reklamë për një linjë të re këpucësh, me trupin e mbuluar nga flokët e saj të gjatë.

Jennifer Lopez mahit me pozat provokuese në moshën 53 vjeçare
Lexo po ashtu Jennifer Lopez mahit me pozat provokuese në moshën 53 vjeçare

53-vjeçarja e ka nisur bashkëpunimin me markën e përmendur në fillim të këtij muaji, ndërsa së fundmi ka lënë pas dore promovimin e këngëve të saj duke iu përkushtuar promovimit të linjave të modës dhe produkteve kozmetike.

(Foto: Instagram/jlo)

Si gjithmonë, reagimet e fansave ndaj fotografive të saja ishin pozitive:

“Seriozisht, je plakur më i mirë së kushdo në këtë planet planet”

“Je e përsosur nga koka te këmbët”

“Ben (Affleck) është një njeri me fat”


(Foto: Isntagram/jlo)

Kjo nuk është hera e parë që Lopez pozon nudo për një fushatë mode. Në vitin e kaluar, në ditëlindjen e saj, kishte pozuar e zhveshur për linjën e saj, JLo Body, njësoj kishte vepruar edhe në muajin dhjetor. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Në trend Femra

Më shumë
Bebes sime i djersit tepër koka, a kam arsye për shqetësim?”

Bebes sime i djersit tepër koka, a kam arsye për shqetësim?”

Këshilla për prindër
Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Keshilla Modë
Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të

Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të "çmenden" shoqërohej nga një grua 20 vjet më të re

Moda
Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Flokë dhe stil
Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Moda
13 sjelljet 'e ëmbla' të një të dashuri të sëmurë

13 sjelljet 'e ëmbla' të një të dashuri të sëmurë

Në çift
Kalo në kategori