Jennifer Aniston  ka shfaqur rezultatet e regjimit të saj të përkushtuar për shëndetin dhe palestrën me një sërë fotosh me bikini.

Aktorja ndau fotot në Instagram të hënën nga pushimet e saj të fundit në plazh me miqtë e saj, duke përfshirë bashkë-yllin e saj në “Horrible Bosses”, Jason Bateman dhe gruan e tij Amanda Anka.

Në imazhe, 53-vjeçarja, e cila betohet për stërvitjet dhe meditimet e përditshme, dukej e nxirë ndërsa merrte diellin me grupin e saj të miqve në një plazh misterioz.

Një foto tregon yllin duke pushuar në rërë, duke bërë një selfie teksa shtrihet në bark.

Reklama
Jennifer Aniston shijon kohën në Beverly Hills duke u kujdesur për pamjen e saj Jennifer Aniston shijon kohën në Beverly Hills duke u kujdesur për pamjen e saj

Një tjetër foto e tregon yllin duke kapur disa rreze ndërsa e veshur me bikinit e saj të zeza dhe të kuqe të papërshtatshme dhe me një kapelë të gjerë mbi fytyrën e saj.

Reklama

Ylli ka qenë në gjendje të ruajë formën e saj të pabesueshme gjatë tre dekadave të saj në Hollywood. /Telegrafi/