LAJMI I FUNDIT:

Ivanka Trump me një fustan që do të jetë hit pranveror: Edhe prerja edhe ngjyra janë trend

Ivanka Trump me një fustan që do të jetë hit pranveror: Edhe prerja edhe ngjyra janë trend

Një fustan që mund ta vishni në shumë raste

Reklama

Ajo që të gjitha gratë në familjen Trump kanë të përbashkët është stili i mirë.

Nga Melania mund të mësojmë se si të jemi elegante dhe femërore, kurse nga Ivanka Tramp si të dukemi perfekt edhe në versionin e ditës.

Ivanka Trump është fotografuar në Miami Beach me një veshje tejet të thjeshtë dhe fustani që ka veshur ka lënë përshtypje te shumëkush, transmeton Telegrafi.

Ajo ka veshur një fustan midi blu të hapur dhe ajo që e bën interesant është pjesa e sipërme poshtë gjoksit, e cila është e lidhur në nyjë dhe nxjerr në pah një minimum të lëkurës.

Ky fustan shumë i bukur do të jetë një hit pranveror dhe do ta shohim shpesh në shumë vajza, ndërsa Ivanka e kombinoi me sandale të bardha. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Instruktorja e notit paralajmëron prindërit: Mos blini kurrë rroba banje për fëmijë në këtë ngjyrë

Instruktorja e notit paralajmëron prindërit: Mos blini kurrë rroba banje për fëmijë në këtë ngjyrë

Këshilla për prindër
Figura ideale trupore, sipas ekspertëve

Figura ideale trupore, sipas ekspertëve

Femra
Kate Hudson ‘sundoi’ në tepihun e kuq me paraqitjen sensuale

Kate Hudson ‘sundoi’ në tepihun e kuq me paraqitjen sensuale

Femra
Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Femra
Këtë model flokësh zbukurojeni me perla të vogla ose harqe delikate

Këtë model flokësh zbukurojeni me perla të vogla ose harqe delikate

Flokë dhe stil
Mos e aplikoni fare këtë produkt, i nxjerr në pah të gjitha rrudhat

Mos e aplikoni fare këtë produkt, i nxjerr në pah të gjitha rrudhat

Grim
Kalo në kategori