Këtu do të diskutohet për mënyra të lezetshme për të përfshirë ngjyrën e gjelbër në grimin tuaj.

Është e lehtë, është e bukur, dhe ju bën të ndjeheni sikur provuat mjaft. Dhe, bota e Instagramit është mbushur me frymëzime, kështu që vazhdoni të kërkoni për disa ide të lezetshme për grim, transmeton Telegrafi.

Ja disa kombinime për grim me ngjyrë të gjelbër:

View this post on Instagram

Happy St. Patrick’s Day! 🍀💚. #SelenaGomez

A post shared by Hung Vanngo (@hungvanngo) on Mar 17, 2019 at 3:27pm PDT

View this post on Instagram

grand morning, angels 🌱

A post shared by Rachel Tee Tyler 🇵🇭 (@rachelteetyler) on Oct 27, 2019 at 12:23pm PDT

View this post on Instagram

🦠🖼🧼

A post shared by Kim (@kimjohansson) on Aug 1, 2019 at 12:57pm PDT

View this post on Instagram

لوك امس سويته معاكم على سناب شات .. اللون الأخضر تحدي بالنسبة لي .. لكن اللوك اختلف ١٨٠ درجة لما حطيت العدسات 😍 العدسات من انستازيا اسمهم Gris بالعادة ألوان العدسات الي ألبسهم يميلون للبني والعسلي ، لكم هذا اللون ابرز لون المكياج وعطاة لوك مختلف .. موقع انستازيا يوصل إلى جميع أنحاء العالم www.anesthesialenses.com ترقبوا المجموعة اليومية ONCE COLLECTION حصري بجميع افرع صيدليات النهدي و تابعوا عدسات انستازيا ل عروض العيد @anesthesia.monros

A post shared by Dalal AlDoub 🕊 (@dalalid) on Aug 7, 2019 at 11:09am PDT

/Telegrafi/