LAJMI I FUNDIT:

Hailey Bieber mahnit me paraqitjen teksa prezanton koleksionin e saj të syzeve

Hailey Bieber mahnit me paraqitjen teksa prezanton koleksionin e saj të syzeve

Hailey Bieber tregoi të gjitha këndet e saj më të mira në Instagram teksa lansoi koleksionin e saj të parë me Eyewear Vogue të enjten.

Reklama

Supermodelja 25-vjeçare kishte vendosur një palë syze të errëta gjelbërta përpara se të kthehej në syze të trasha për lexim nga linja e re.

Ajo u mburr me gamën e plotë të disponueshme në internet dhe postoi një klip të shkurtër në Instagram Story, ku bredhte nëpër një pallat të mrekullueshëm dhe gjeti skulpturën e përsosur për të mbajtur syzet e saj.

Është e paqartë se kur u realizuan imazhet, ndërsa Hailey zbuloi se ajo ishte shtruar në spital në fillim të muajit të kaluar pas simptomave ‘të ngjashme me sulmin’ dhe zbuloi se ajo në të vërtetë pësoi një ‘trombozë të vogël gjaku’.

Pasi Hailey Bieber pësoi sulm në tru në moshën 25-vjeçare, këto janë shenjat që nuk duhet t'i injoroni kurrë
Lexo po ashtu Pasi Hailey Bieber pësoi sulm në tru në moshën 25-vjeçare, këto janë shenjat që nuk duhet t'i injoroni kurrë

Hailey tregoi se mund të dukej bukur edhe me syzet klasike, pasi kishte zgjedhur një palë ngjyrë argjendi, ndërsa kishte veshur një bluzë dhe mbante rastësisht duart lart në fytyrë.

Vajza e Stephen Baldwin dukej si në shtëpi teksa endej jashtë me një fustan të zi romantik ndërsa në sfond luanin violina.

Hailey Bieber shtrihet me urgjencë në spital pas një mpiksje gjaku në tru
Lexo po ashtu Hailey Bieber shtrihet me urgjencë në spital pas një mpiksje gjaku në tru

Një bust romak ishte vendi i përsosur për të vendosur një palë syze drejtkëndëshe të saj dhe ajo bëri sikur e puthte statujën përpara se të qeshte dhe të largohej.

Hailey dukej se ishte në humor të mirë në fushatë vetëm disa javë pasi burimet i thanë revistës People se Justin ishte i shqetësuar për gruan e tij, pavarësisht lutjeve të saj që ai të qëndronte sa më pa stres që të ishte e mundur ndërsa ajo shërohej nga incidenti. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Shpenzoi 34 mijë euro në operacione për të pasur ‘trupin perfekt’ dhe nuk është penduar

Shpenzoi 34 mijë euro në operacione për të pasur ‘trupin perfekt’ dhe nuk është penduar

Femra
Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Aksesorë
Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Moda
Brendi që ka një grua të vërtetë italiane në ADN-në e tij vazhdon të ngazëllejë: Kur ajo u shfaq në pistë - gjithçka ndaloi

Brendi që ka një grua të vërtetë italiane në ADN-në e tij vazhdon të ngazëllejë: Kur ajo u shfaq në pistë - gjithçka ndaloi

Moda
Yllka Brada prezanton koleksionin

Yllka Brada prezanton koleksionin "Unity" në 'Skopje Fashion Festival'

Femra
Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Shtatzëna
Kalo në kategori