Pasi Grammy 2021 po zhvillohej gjatë pandemisë për herë të parë, disa pjesë të shfaqjes së çmimeve muzikore u dukën pak më ndryshe, duke përfshirë, por pa u kufizuar në të, flokët dhe makijazhi.

Ne padyshim u ngazëllyem nga shkëlqimi i Cardi B, Doja Cat, Dua Lipa dhe Billie Eilish.

Pa pasur nevojë të merren me dritat e ndritshme të tapetit të kuq, ato janë të sigurta se do të japin pamjen më ekstravagante dhe inovative se kurrë më parë.

Disa nga pamjet më të bukura të frizurave dhe makijazhit i gjeni më poshtë:

Beyonce

Cardi B

Lizzo

Billie Eilish

Chika

Dua Lipa

Doja Cat

Phoebe Bridgers

Megan Thee Stallion

H.E.R.