LAJMI I FUNDIT:

Gjithmonë keni kohë për këtë dhe do të keni rezultate: 20 minuta ushtrime më të dobishme për të gjithë trupin

Gjithmonë keni kohë për këtë dhe do të keni rezultate: 20 minuta ushtrime më të dobishme për të gjithë trupin

Është koha për t’u aktivizuar dhe për të filluar stërvitjen, nuk ka më arsyetime për mungesë kohe

Reklama

Nëse jeni gati të bëni përpjekje dhe ta çoni linjën e trupit në perfeksion, ne kemi një propozim për ju.

Nuk duhet të shpenzoni orë e orë të tëra duke ushtruar, mjafton aplikimi i rregullt afatshkurtër i ushtrimeve efektive.

Filloni me setin e ushtrimeve për të gjithë trupin që zgjasin 20 minuta, transmeton Telegrafi.

Jini këmbëngulës dhe mos u dorëzoni pas dhimbjes së parë të muskujve.

Pas disa javësh do të shihni rezultatet e para.

Shihni planin e trajnimit:

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Prindër dhe fëmijë
Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Ja përse

Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Ja përse

Këshilla dhe arsye
Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Moda
Pesë shenja që nuk duhet t’i injoroni kur fëmija juaj kollitet dhe të kërkoni ndihmë mjekësore

Pesë shenja që nuk duhet t’i injoroni kur fëmija juaj kollitet dhe të kërkoni ndihmë mjekësore

Këshilla për prindër
Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Shtatzëna
Gabimet më të mëdha që i bëjnë prindërit kur fëmija i tyre ka temperaturë

Gabimet më të mëdha që i bëjnë prindërit kur fëmija i tyre ka temperaturë

Këshilla për prindër
Kalo në kategori