LAJMI I FUNDIT:

Gjendet çifti që humbi dje në Vlorë

Gjendet çifti që humbi dje në Vlorë

Gjendet çifti hungarez që humbi mëngjesin e djeshëm në pyllin e Llogorasë. Në kërkim të tyre kanë qenë punonjësit e qendrës së vizitorëve Radhimë, së bashku me policinë kufitare dhe Delta Forcë, të cilët për asnjë moment nuk i ndërprenë kërkimet për lokalizimin e tyre.

Reklama

Gjatë natës u krehën gjiret e Karaburunit pasi mendohej si çifti ishte strehuar në gjirin e Shën Andresë, pasi kanë shkuar me gomone nga deti çifti nuk është gjetur.

Vetëm sot në mëngjes ata kanë nisur një mesazh ku ndodhen në një zonë të thellë në Karaburun. Në mesazhet e dërguar thuhet se ata janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe se kanë fjetur jashtë. Shprehen se kanë mungesë uji të pijshëm.

Dolën për të eksploruar, çifti nga Hungaria humb në Llogara
Lexo po ashtu Dolën për të eksploruar, çifti nga Hungaria humb në Llogara

Sipas policisë ata gjenden në një zonë në Karaburun që quhet Qafa e Thellë, zonë shumë e vështirë për të shkuar. /TCH/

Në trend Lajme

Më shumë
Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo

Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo

Lajme
Kurti: Me Escobarin dhe Lajçakun do të flasim për mundësinë e organizimit të zgjedhjeve të parakohshme në veri

Kurti: Me Escobarin dhe Lajçakun do të flasim për mundësinë e organizimit të zgjedhjeve të parakohshme në veri

Lajme
Ekipi i RTV 21 ndiqet nga një person i armatosur në Leposaviq

Ekipi i RTV 21 ndiqet nga një person i armatosur në Leposaviq

Lajme
“Burra”, Edi Rama publikon foton e Ali Ahmetit me babanë e Hashim Thaçit

“Burra”, Edi Rama publikon foton e Ali Ahmetit me babanë e Hashim Thaçit

Lajme

"1000 vjet në dy minuta, historia mes Kosovës dhe Serbisë" - shikohet rreth dy milionë herë në Twitter, reagon gazetarja e CNN

Politikë
Ish-ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Fried: Ngjarjet e fundit në veri i kanë rrënjët në Serbi, Qeveria e Kosovës gaboi

Ish-ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Fried: Ngjarjet e fundit në veri i kanë rrënjët në Serbi, Qeveria e Kosovës gaboi

Lajme
Kalo në kategori