LAJMI I FUNDIT:

Gati në një minutë: Një truk me dy llastikë të fshehur për një model flokësh të shpejtë dhe elegant

Gati në një minutë: Një truk me dy llastikë të fshehur për një model flokësh të shpejtë dhe elegant
shutterstock

Shpejt dhe shumë thjesht

Reklama

Nëse jeni me nxitim dhe ende dëshironi një model flokësh elegant për çdo rast, ky bisht i ulët është zgjidhja e duhur për ju.

Duket bukur në flokë krejtësisht të drejtë, por edhe me tallaze dhe gjithçka që ju nevojitet janë dy llastiqe, transmeton Telegrafi.

Ndani flokët në dy pjesë, sipër dhe poshtë dhe lidhini me llastiqe.

Bëni një gjysmë nyje nga pjesa e poshtme, pastaj kaloni pjesën e sipërme përmes saj. Shtrëngoni dhe kaq.

Shikoni videon:

View this post on Instagram

A post shared by HAIR (@haiirclips)

/Telegrafi/