LAJMI I FUNDIT:

Fundi + atletet: 14 propozime të shkëlqyeshme se si ta bëni këtë kombinim

Fundi + atletet: 14 propozime të shkëlqyeshme se si ta bëni këtë kombinim

Të gjitha femrat do të pajtohen që takat e larta ndikojnë në vetëbesimin dhe u japin forcë të madhe. Mirëpo ekziston një problem i vogël – ato mund t’u shkaktojnë përvoja të dhembshme

Reklama

Fatmirësisht, këtë sezon atletet janë një trend i vërtetë dhe, siç kemi parë te yjet më të mëdha të stilit të rrugës, mund të barten me të gjitha pjesët e modës, aq më parë me fund.

Favoriti ynë: fundi kadife dhe atlete të bardha! – transmeton Telegrafi.

Edhe pse kjo pamje kërkon diç më shumë shkathtësi, duke i pasuar disa këshilla mund të dukeni shumë bukur dhe moderne dhe do t’i freskoni të gjitha veshjet tuaja të fundpranverës.

Për t’ju dhënë idenë se si t’i stilizoni aletet tuaja të preferuara me fundin, po ju japim 14 veshje të blogereve të njohura!

1

2

3

4

5

6

7

8

10

11

12

1314

/Telegrafi/