Nëse vishni këto kombinime me siguri do të tërhiqni vëmendjen kudo që të shfaqeni

Këtë sezon lëkura do të jetë materiali kryesor! – transmeton Telegrafi.

Nga pantallonat, fundet dhe deri te xhaketat, të gjitha pjesët e rrobave do të mundë të gjenden të punuara nga lëkura.

Fundet nga ky material janë rroba shumë efektive dhe nëse i kombinoni mirë me pjesët e tjera të veshjeve, mund të dukeni të përsosura.

Fundet e lëkurës këtë sezon nuk janë rezervuar vetëm për dalje natën. Ekspertët e modës janë njëzëri, modelin e këtillë mund ta bartni në të gjitha rastet, nga shëtitja nëpër qytet deri te takimet afariste.

Po ju sjellim disa ide për stilizimin e kësaj pjese të rrobave:

Ky kombinim duket shumë i guximshëm. Të veshura kështu, do të jeni të gatshme për takim të suksesshëm afarist.

View this post on Instagram

A post shared by Annette Weber (@nettiweber) on Aug 21, 2019 at 9:16am PDT


Me këtë kombinim nuk ka gabime. Përzierja e ngjyrës së zezë dhe të bardhë gjithmonë është në trend.

View this post on Instagram

A post shared by Annette Weber (@nettiweber) on Aug 12, 2019 at 11:11pm PDT

Edhe modelet nga lëkura e kthyer mbrapsht janë hit absolut. Kombinoni me triko dhe këmishë dhe në çast do të keni veshje të fuqishme.

View this post on Instagram

A post shared by Annette Weber (@nettiweber) on Aug 23, 2019 at 11:40pm PDT


Bëhuni të guximshme dhe vendosni për fundin ngjyrë të zjarrtë apo të bardhë.

View this post on Instagram

A post shared by Laura Dittrich (@fashionlandscape) on Aug 17, 2019 at 9:25am PDT


Për të shkuar në restorant me miken, zgjidhni model të shkurtër ngjyrë të zjarrtë dhe kombinoni me veshje të rehatshme. Rezultati do të jetë fenomenal.

View this post on Instagram

A post shared by Street Style King (@rough_petals) on Apr 14, 2018 at 2:35am PDT

/Telegrafi/