LAJMI I FUNDIT:

Flokët me ngjyrë të kuqe po bëhen trend edhe te ne, kjo është mënyra e duhur për t’i pastruar

Flokët me ngjyrë të kuqe po bëhen trend edhe te ne, kjo është mënyra e duhur për t’i pastruar

Nëse do të kishte një ngjyrë që do të njihej si trend i nxehtë i flokëve të vitit 2020, është e kuqja.

Reklama

Bionde dhe zeshkane mund të kenë mbizotëruar, por më në fund, e kuqja është duke pasur momentin e saj.

Këtë javë, Dua Lipa debutoi një ‘bob’ të ri, të ndritshëm ngjyrë qershie.

Eksperti i flokëve, Josh Wood, parashikoi gjithashtu trendin, kur, gjatë shfaqjes ‘AW20 Alexander McQueen’, ai dërgoi modele poshtë pistës me flokë të kuqe. Edhe më mirë, ai është duke punuar në një gamë për të larë të kuqen në një mënyrë që të përshtatet me të gjitha tonet.

“Kam dëgjuar gjithashtu nga shumë persona me flokë të kuqe, të cilët ndjehen të zhgënjyer, apo edhe të injoruar, kur bëhet fjalë për larjen e ngjyrës së kuq në shtëpi”.

“Unë e di se ata duan të njëjtat të kuqe moderne, që mund të arrihen në sallonet e bukurisë. Sidomos pasi që e kuqja është një nga ngjyrat më të shpejta për t’u zbehur”, shprehet eksperti.

Këta shamponë nga Josh Wood janë zgjidhja e duhur që ngjyra juaj e kuqe të zgjasë sa më gjatë:

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Selena mahniti me kombinimet e modës në Paris

Selena mahniti me kombinimet e modës në Paris

Femra
Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Moda
Eva Longoria tërhoqi vëmendje me ndryshimin e saj në Javën e Modës në Paris

Eva Longoria tërhoqi vëmendje me ndryshimin e saj në Javën e Modës në Paris

Flokë dhe stil
Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Femra
Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Në çift
Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Flokë dhe stil
Kalo në kategori