Emma Corrin morri famë pas portretizimit të Princeshës së ndjerë Diana në sezonin e katër të “The Crown” në Netflix.

Kështu që nuk është për t’u habitur që kur bëhet fjalë për modelet e flokëve, shumica presin ta shohin atë me lëvizjet e frymëzuara të viteve ’70 të princeshës së ndjerë dhe ngjyrën e artë të mjaltit.

Por duket sikur Corrin ka qenë duke kërkuar një ndryshim, dhe një që do të bëjë një ndikim jashtë ekranit, në vend se në.

Në fakt, Emma Corrin zbuloi flokët e reja bionde dhe një prerje ndryshe, e cila të kujton vitet ’90. Aktorja – e cili kohët e fundit u pa duke puthur Harry Styles në setin e filmit të ri “My Policeman” – ka shpërndarë fotografitë e reja në Instagram, për të kënaqur ndjekësit e saj.

Reklama
Reklama


Corrin postoi tre fotografi dhe një video duke kërcyer që tregojnë pamjen e saj bionde zbardhuese dhe prerjen e re, si dhe etiketimin e atyre që qëndrojnë pas këtij ndërrimi të fundit: Daniel Martin dhe Reiss Alexander .

Siç u përmend, Corrin aktualisht është duke filmuar filmin e ri në Amazon. Filmi është i bazuar në librin me të njëjtin emër, dhe nuk ka ende asnjë datë të publikimit. /Telegrafi/