LAJMI I FUNDIT:

Dukjet më të mira në tapetin rozë të “CMT Music Awards 2022”

Dukjet më të mira në tapetin rozë të “CMT Music Awards 2022”

Krijuesit e muzikës ‘country’ u mblodhën në Auditoriumin Komunal të Nashville të hënën, për të festuar “CMT Music Awards 2022”.

Kantautorët zbukuruan në maksimum tapetin rozë neoni që binte në sy.


Yjet e preferuara nga fansat janë të njohur për nxjerrjen e pamjeve të tyre më të mira në “CMT Music Awards”, pasi kanë hapësirë ​​për t’u bërë kreativë me dizajne të veçanta.

“CMT Music Awards 2022”: Lista e plotë e fituesve
Lexo po ashtu “CMT Music Awards 2022”: Lista e plotë e fituesve

Secili yll pozoi për kamerat dhe tronditi trendet e ndryshme me besim.

Yjet më të famshme të Nashville u shpërndanë me dukje të modës mbresëlënëse nga çizmet kauboj të stilit perëndimor deri te xhinset fantastike.

Më poshtë ua sjellim yjet e veshura më së miri gjatë mbrëmjes:

Jimmie Allen dhe Alexis Gale

Lily Aldridge

Kelsea Ballerini

Reyna Roberts

LeAnn Rimes

Maren Morris

Jenna Paulette

Maddie Font

Lainey Wilson

/Telegrafi/