0Shares

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq, po mbajnë konferencë për media, pas takimit që patën.

Paraprakisht dy kryeministrat kanë mbajtur një takim prapa dyerve të mbyllura.

Haradinaj ka organizuar pritje me nderime shtetërore për kryeministrin e Malit të Zi, Dushko Markoviq. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)