Po hyn në decenien e tetë të jetës, por duket perfekt

Duket si manekine e re, edhe pse ka hyrë në decenien e tetë të jetës dhe tani prezanton syzet e diellit dhe kornizat e dioptrisë si pjesë të markës e cila bart emrin e saj, transmeton Telegrafi.

Disenjatorja amerikane e fustaneve të nusërisë Vera Wang është bërë manekine e shtëpisë vetjake të modës, duke reklamuar koleksionin e ri të syzeve.

Pa dyshim, asaj manekinet nuk i nevojiten, meqenëse ka dukje shumë rinore dhe i prezanton kornizat me syze dielli, si edhe syze me dioptri.

View this post on Instagram

A post shared by VERA WANG (@verawanggang)

Në fotografi kryesisht është e veshur me kombinime të zakonshme bardh e zi, në mënyrë që aksesori të cilin e reklamon të nxirret në pah.

Të gjitha syzet e diellit janë të zeza, por janë të qasshme në ngjyra të ndryshme.

Megjithatë, kur është fjala për gjithë kompaninë, shumica para se t’i vërejnë syzet, kanë vërejtur dukjen e shkëlqyeshme të Vera Wang në moshën 71-vjeçare.

View this post on Instagram

A post shared by VERA WANG (@verawanggang)

View this post on Instagram

A post shared by VERA WANG (@verawanggang)

/Telegrafi/