Vit i ri, flokë të rinj – për Demi Lovato, të paktën.

Gjatë fundjavës, kantautorja postoi një video në Instagram duke debutuar prerjen e saj të re në ngjyrë rozë të zbehtë.

Këngëtarja së pari tregoi modelin e saj të shkurtër të rruar anash në nëntor, dhe ajo tashmë po eksperimenton me të gjitha mënyrat e ndryshme se si mund ta stiloj atë.

Për vitin 2021, Lovato përmirësoi formën e stilit, duke tregtuar shtresat më të rënda-bionde platin për një prerje tasi më të shkurtër dhe më të rrumbullakosur.

Më dramatike akoma, ajo ndryshoi ngjyrën nga bionde në rozë të lehta – një ndeshje perfektë me ngjyrën e buzëve që ka vendosur në postimin e ri.

View this post on Instagram

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)


Në mbishkrimin e saj në Instagram, së bashku me një zemër me shkëlqim, Lovato vlerëson krijuesen e pamjes së saj të re, stilisten dhe koloristen Amber Maynard Bolt.

Është e paqartë nëse kjo ngjyrë e re rozë është e përhershme, bojës larëse, apo një paruke – por trendi më i madh i ngjyrës së flokëve të karantinë, mund të qëndrojë për ca kohë. /Telegrafi/