LAJMI I FUNDIT:

Çizmet që Kate Middleton ka veshur prej vitesh, tani janë më në modë se kurrë!

Çizmet që Kate Middleton ka veshur prej vitesh, tani janë më në modë se kurrë!

Nëse do të na duhej të përshkruanim stilin e Kate Middleton me një fjalë, mund të zgjidhnim “tradicionale”

Reklama

Edhe për shkak të titullit të saj, dukesha rrallë largohet nga esencialet si një veshje klasike, manikyr i thjeshtë dhe një pamje e sofistikuar në tërësi.

Middleton rrallë ndjek trende. Ajo ka një stil të sajin dhe shpesh janë trendet që e ndjekin atë. Si në rastin e këtyre çizmeve:

Dukesha është një adhuruese e “riding boots” prej vitesh dhe kjo duket në daljet e saj publike.

Blogeret dhe vajzat e apasionuara pas modës, edhe pse me kombinime paksa më ndryshe nga Kate, kanë përqafuar trendin e këtyre çizmeve, të cilat në muajt në vazhdim, do i shihni më shpesh.

Qe si duken disa nga kombinimet e Instagram-it:

@SYMPHONYOFSILK

@EMMANUELLEK_

@THORA_VALDIMARS

@THESTYLESTALKERCOM

@CAMILLECHARRIERE

Në trend Femra

Më shumë
Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Moda
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Në çift
Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Flokë dhe stil
Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Moda
Fërkimi i thatë me furçë forcon imunitetin, e bën lëkurën më të shndritshme dhe pa celulit

Fërkimi i thatë me furçë forcon imunitetin, e bën lëkurën më të shndritshme dhe pa celulit

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kalo në kategori