LAJMI I FUNDIT:

Çfarë ka brenda çantës luksoze të Kylie Jenner?

Çfarë ka brenda çantës luksoze të Kylie Jenner?

Mbani vesh, sepse s’ndodh gjithmonë që Kylie Jenner t’i tregojë fansave çfarë mban brenda çantës së saj luksoze

Reklama

Në videon e postuar së fundmi në YouTube, e vogla e familjes Kardashian Jenner ka ndarë me gjithë kureshtarët çfarë ka brenda çantës së saj Hermes çmimi i së cilës më herët është shitur nga $17,000 deri në $52,000!

Gjithsesi, kalojmë tek çështja kryesore! Brenda çantës Kylie mban një kuletë, kapëse/llastik flokësh, çamçakëza, një aparat fotografik dhe një karikues për telefon sepse hey, i duhet 24/24!

Sigurisht, nuk i mungojnë as disa nga produktet e linjës së saj apo të motrave, si përshembull një parfum nga bashkëpunimi i saj me Kim-in.

Jenner nuk guxon të dalë pa maskë nga shtëpia dhe aq më tepër pa ndonjë ushqim “praktik” që i duhet për vogëlushen.

Nga gjithë elementët normalë brenda çantës letrat UNO me emrin e saj dhe një lodër që ajo e quan “shokun e vogël” që e bën të lumtur ishin gjërat më të veçanta!

Brenda Hermes-it të miliarderes nuk mungonin as produktet e make up-it, sigurisht nga linja e saj. Mesa numëroi kishte rreth 20 produkte me vete.

Në trend Femra

Më shumë
Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Shtatzëna
Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Moda
Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Aksesorë
Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Prindër dhe fëmijë
Yllka Brada prezanton koleksionin

Yllka Brada prezanton koleksionin "Unity" në 'Skopje Fashion Festival'

Femra
Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Moda
Kalo në kategori