Reperja 28-vjeçare u dha fansave një tjetër paraqitje të shkurtër të koleksionit të saj të lakmuar të çantave në Instagram të martën, duke shpërndarë koleksionin e saj mbresëlënës të çantave Hermès.

Duket se numri i saj i çantave të shtrenjta është rritur që kur ajo i shfaqi ato për herë të parë në vitin 2020.

Ndërsa vitin e kaluar ajo shfaqi koleksionin masiv brenda dollapit të saj, këtë herë ajo vendosi çantat e shtrenjta në tokë.

Cardi në vitin 2020

“Çdo ditë me parukë të re dhe flokë të rinj”, shkroi ylli shtatzënë ndër të tjera në një seri fotografish të postuara. Me kaq shumë opsione, Cardi B duhet ta ketë pasur të vështirë të vendoste se cilën çantë do të shoqërohej me veshjen e saj tërheqëse. Ajo përfundoi duke zgjedhur çantën e saj Birkin Cargo, për të cilën ajo shpenzoi deri në 240 mijë dollarë për ta blerë në muajin shkurt pasi “kërkoi në botë” për modelin e rrallë me shumë xhepa.

View this post on Instagram

A post shared by Cardi B (@iamcardib)


Megjithëse fituesja e Grammy është e njohur për numrin e saj të çantave të Hermès – dhe shpesh i kombinon ato me ngjyrën e flokëve – shumë ndjekës mbetën ende të shtangur nga ajo mori çantash, me disa duke shkruar, “Për sa çanta keni nevojë?”.

Të tjerët u befasuan nga çmimi i koleksionit, “Disa shtëpi në çanta!!”, dhe një tjetër duke thënë: “Nuk kam kushte ta shoh këtë fotografi”. /Telegrafi/