LAJMI I FUNDIT:

Çanta e Sarah Jessica Parker në formën e Eiffel Tower kthehet në episodin final të “And Just Like That”

Çanta e Sarah Jessica Parker në formën e Eiffel Tower kthehet në episodin final të “And Just Like That”

Dhe pikërisht kështu, një nga aksesorët më ikonik të karakterit Carrie Bradshaw është rikthyer.

Reklama

Finalja e së enjtes e rikithimit të “Sex and the City” pa që personazhi i Sarah Jessica Parker të kthehej në Paris – ku ajo dhe bashkëshorti i ndjerë Big rindezën në mënyrë të famshme romancën e tyre në fund të serialit të HBO – për të shpërndarë hirin e tij në stilin epik.

Dhe fansat me sy shqiponjë të shfaqjes mund ta kenë njohur çantën shumë të bukur që ajo përdori për të transportuar eshtrat e bashkëshortit të saj në Seine, një nga shumë momentet ikonike të modës që shihen gjatë gjithë sezonit.

Çanta e Parker bëri debutimin e saj në filmin e parë “SATC” në vitin 2008, kur protagonistja e modës e mbajti atë gjatë kërkimit për shtëpi me Chris Noth në New York.

Sarah Jessica Parker nuk i hoqi kurrë takat e saj të larta në xhirimet e serialit “And Just Like That”
Lexo po ashtu Sarah Jessica Parker nuk i hoqi kurrë takat e saj të larta në xhirimet e serialit “And Just Like That”

E krijuar nga druri i akacies i lyer me dorë dhe i zbukuruar me mbi shtatë mijë kristale Swarovski, çanta shërbeu si një tundje elegante për qytetin që ribashkoi çiftin.

Çanta gjatë vitit 2008

Në vitin 2018, stilistja e kostumeve të “Sex and the City”, Patricia Field shiti çantën e parë në film, por duke se ekipi i garderobës të serialit “And Just Like That” nuk kishte shumë probleme për të gjetur një tjetër. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Këshilla dhe arsye
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Këshilla dhe arsye
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Ekspozimi i reperes amerikane me rroba banje që mori kritika për dukjen e saj

Ekspozimi i reperes amerikane me rroba banje që mori kritika për dukjen e saj

Femra
Kalo në kategori