LAJMI I FUNDIT:

Brendi botëror i televizorëve tani me përfaqësi ekskluzive në Kosovë!

Brendi botëror i televizorëve tani me përfaqësi ekskluzive në Kosovë!

E themeluar në vitin 1969 dhe prezente në mbi 160 vende, HISENSE ka kapacitet të prodhimit mbi 6 milion njësi në vit. Një ndërmarrje e bazuar në teknologji dhe funksionim të qëndrueshëm që njihet për inovacionin, kujdesin ndaj klienteve dhe integritetin, e gjitha kjo vjen prej 15 parqeve industriale të mëdha që HISENSE zotëron në të gjithë botën.

HISENSE gjithashtu është sponsorizuese e eventeve më të mëdha në botë, duke përfshirë UEFA EURO 2016, 2018 FIFA World Cup dhe UEFA EURO 2020.

Televizorët nga HISENSE janë të kompletuar me teknologjinë e fundit, që u jep shikueseve një shfaqje sa më të këndshme dhe argëtuese duke u kompletuar me zërim perfekt për një përjetim sa më real.

Televizorët e brendit Hisense vijnë në madhësi të ndryshme – duke filluar nga 32” e deri 75” – dhe kualiteti i tyre është i papërshkrueshëm, duke poseduar kualitet 4K, ekran të optimizuar dhe ndriçim të përsosur ULED. Sistemi operativ i mençur Android dhe VIDAA lejon përdoruesit të optimizojnë eksperiencën e tyre sa më mirë që është e mundshme, duke përdorur aplikacionet dhe duke përdorur opsionet për manovrim në internet që lejon shikueshmëri dhe përdorim të personalizuar.

Shumë shpejt televizorët nga HISENSE do të mund t’i gjeni në GORENJE DEPARTMENT STORE si përfaqësues ekskluziv.

Për më shumë informacione rreth televizorëve HISENSE, mos hezitoni dhe vizitoni GORENJE DEPARTMENT STORE për të parë edhe nga afër kualitetin e jashtëzakonshëm dhe çmimet promocionale.

Artikull i sponzorizuar