Sot me 2 Dhjetor është mundësia e fundit për kursimet tuaja më të mëdha. Përfitoni menjëherë ZBRITJET MË TË MËDHA TË VITIT duke telefonuar në numrin pa pagesë 0800 100 90 ose kliko KËTU për blerje online.

Nga 29 Nëntori, mijëra konsumatorë kanë përfituar nga ofertat ekskluzive të kampanjës që ndodhin 1 herë në vit “Black Friday”. Bashkohu edhe ti, mundësinë e ke vetëm edhe SOT.

Shfrytëzoni ofertat më ekskluzive të vitit, nga TOP brendet Dormeo, Delimano, Top Shop, Walkmaxx, Rovus dhe Wellneo.

Edicione speciale të produkteve, çmime speciale për herë të parë, mundësi pagese me këste, postë falas në çdo blerje mbi 20€ dhe shumë përfitime të tjera.

Përfito nga ofertat më të mira që vlejnë vetëm edhe SOT:
• Dyshek DORMEO Ecocell, | 50% zbritje|
• Jastëk Dormeo Luna | vetëm 9.96€ |
• Set Siena Jorgan & Jastëk | 70% zbritje |

• NutriBullet Red, vetëm 49.90€
• Fritezë PA VAJ | Edicion Special, vetëm 69.90€
• Set enësh Delimano Adriano, vetëm 79.90€

• Trakë vrapimi Focus P1 | 25% zbritje |
• Piskatore Wellneo | 70% më lirë
• Masazher 3D Shiatsu | 70% zbritje |
• Orbitrek Elite | -20% zbritje |

• Balerina Walkmaxx | 70% më lirë |
• Hekur pa kabllo Supreme Rovus | -65% zbritje |
• Shtupa Nano | 20% zbritje |
• Çizme Walkmaxx | 56% më lirë

Zbritje deri në -70% në të gjitha kategoritë e produkteve. Mundësia e fundit! Ofertat vlejnë vetëm edhe SOT, andaj nxitoni. Thirrni falas në nr: 0800 100 90, apo porositni online duke klikuar KËTU.

Artikull i sponsoruar