LAJMI I FUNDIT:

Çmimi konkurrues i banesës 86 m² në Albi Residence – Gjilan ID-127

Albi Residence është një kompleks i ri apartamentesh luksoze në Gjilan që u ofron banorëve më të mirën e të dy botëve: jetesë me cilësi të lartë dhe qasje të përshtatshme në qendër të qytetit.  

Dhe një banesë me 86 m² që ndodhet në katin e parë ka gjithçka që ju nevojitet për një jetë komode: dy dhoma gjumi, dy tualete, një sallon i gjerë me kuzhinë të integruar, një ballkon me pamje, një garazh bashkëngjitur dhe një depo. 

Banesa kushton 67.080 euro, garazhi kushton 6.500 euro, depoja kushton 1.500 euro, gjithsej 75.080 euro.  

Ky është një çmim shumë konkurrues për një banesë kaq cilësore në një vendndodhje të mirë. 

BANESA NË SHITJE

Çmimi i banesës: 67,080.00 euro

Çmimi i garazhës: 6,500 euro

Çmimi i depos: 1,500 euro

Sipërfaqja  86m2

Salloni me kuzhinë

2 Dhoma gjumi

1 Banjo

1 Wc

1 Ballkon

Garazha

Depo

Shpallja: ID-127

Video e banesës në shitje

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë