LAJMI I FUNDIT:

Aksident i pabesueshëm në Georgia – vetura fluturon në ajër pasi godet platformën e një kamioni

Aksident i pabesueshëm në Georgia – vetura fluturon në ajër pasi godet platformën e një kamioni

Në një video shfaqet një veturë në Georgia duke fluturuar në ajër pasi u nis nga platforma e një kamioni tërheqës ndërsa udhëtonte me shpejtësi të lartë.

Reklama

Aksidenti i pabesueshëm ndodhi gjatë kohës kur policë të Zyrës së Sherifit të Qarkut Lowndes kishin shkuar në vendngjarje pas një aksidenti përgjatë autostradës 84 në pjesën jugore të shtetit.

Pamjet fillojnë me policinë që qëndron në njërën anë të qendrës së autostradës, pranë një automjeti që dukej se ishte rrokullisur, raporton nypost.

Ndërsa një polic po ecte drejt aksidentit, mund të shihet një veturë duke ecur me shpejtësi drejt një kamioni tërheqës të parkuar në anën tjetër të autostradës.

Ajo veturë më pas niset nga rampa e ulur e kamionit tërheqës dhe lundron nëpër ajër përpara se të ndalojë në një pozicion të drejtë.

Policia mund të shihet duke vrapuar drejt automjetit dhe dëgjohet duke kërkuar ndihmë nga EMS.

Patrulla policore e shtetit të Georgias deklaroi se shoferi në atë aksident mbijetoi, por u shtrua në spital me lëndime të rënda. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Vrau tre persona, përfshirë një profesor – pse ‘u çmend’ kaq shumë i dyshuari që tronditi Roterdamin e Holandës?

Vrau tre persona, përfshirë një profesor – pse ‘u çmend’ kaq shumë i dyshuari që tronditi Roterdamin e Holandës?

Evropa
Lëvizje historike, Macron po i ofron Korsikës autonomi pa të drejt shkëputje nga Franca

Lëvizje historike, Macron po i ofron Korsikës autonomi pa të drejt shkëputje nga Franca

Evropa
Një burrë i armatosur dhe me veshje ushtarake hapi zjarr brenda një spitali në Roterdam – pamjet tregojnë kaosin e krijuar

Një burrë i armatosur dhe me veshje ushtarake hapi zjarr brenda një spitali në Roterdam – pamjet tregojnë kaosin e krijuar

Evropa
Gjermania dhe Izraeli nënshkruan marrëveshjen

Gjermania dhe Izraeli nënshkruan marrëveshjen "historike" të mbrojtjes raketore prej 3.5 miliardë dollarësh

Botë
Sheshel për aktakuzën e re të Hagës: Jam gati të shkoj vullnetarisht, por me një kusht

Sheshel për aktakuzën e re të Hagës: Jam gati të shkoj vullnetarisht, por me një kusht

Serbia
Shkon në tre numri i të vdekurve nga të shtënat në Roterdam të Holandës

Shkon në tre numri i të vdekurve nga të shtënat në Roterdam të Holandës

Evropa
Kalo në kategori