LAJMI I FUNDIT:

Zilja e derës ia pamundësoi hyrjen në shtëpi, shokohet kur e kupton arsyen e ndalesës (Foto)

Zilja e derës ia pamundësoi hyrjen në shtëpi, shokohet kur e kupton arsyen e ndalesës (Foto)

B.J. May nga Georgia e Shteteve të Bashkuara, mbeti përjashta për shkak të një ngatërrese në zilen me kamerë që e kishte vendosur në hyrjen e shtëpisë.

Reklama

Pajisja që lejon pronarin të shikojë se kush ndodhet përjashta, në mënyrë që të mos i përgjigjet mysafirëve të padëshiruar, kishte kapur një fytyrë tjetër, transmeton Telegrafi.

“E kam programuar një grup te fytyrave, të cilave iu hapet dera, por kësaj rradhe fytyra ime nuk ishte detektuar”, ka shkruar May.

Objektivi i marrë nga kamera

Në fakt, objektivi i kamerës, e ka kapur fytyrën e zemëruar të Batman-it, që ai e kishte të vizatuar në bluzë dhe ia bllokoi hyrje.

“Pasi hyra me çelës dhe kontrollova se çfarë kishte marrë në objektiv, mbeta i shokuar, se si nuk më shikoi mua”, ka qenë tregimi që ai ndau në Twitter me miqtë e tij. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Interesante
Babai zbuloi arsyen pse shkon në tualetin e femrave me të bijën, pati reagime të ndryshme nga njerëzit

Babai zbuloi arsyen pse shkon në tualetin e femrave me të bijën, pati reagime të ndryshme nga njerëzit

Interesante
Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Interesante
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Skenë e çuditshme në shkollë, shikoni sesi mësuesja e shpjegon mësimin

Skenë e çuditshme në shkollë, shikoni sesi mësuesja e shpjegon mësimin

Fun
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Kalo në kategori