Flokët e shprishur, natyral, me tallaze dhe me balluke të gjata ose të shkurtra janë kthyer

Relaksohuni dhe shijoni motin e bukur dhe të ngrohtë që keni përpara. Hiqni dorë nga rregullimi i mundimshëm, tharja e flokëve kur temperaturat janë të larta.

Na është kthyer një model flokësh që kërkon angazhim minimal. Sepse përsosmëria është pikërisht në papërsosmëri.

Nëse duam një emër profesional, do të ishte – shag. Ajo i jep strukturës natyrore të flokëve lirinë dhe shkëlqimin e duhur, transmeton Telegrafi.

Nëse jeni adhuruese e ballukeve, tani është koha e duhur për të marrë atë vendim të vonuar dhe për t’i shkurtuar ato më në fund.

Në modë janë ato anët e dendura dhe të rënda ose me të ndara si perde.

Nuk ka rëndësi se sa është gjatësia e flokëve tuaj, ato i përshtaten gjithçkaje. Gjithashtu, të drejtë ose kaçurrel, është e rëndësishme që të jenë të natyralë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty)