LAJMI I FUNDIT:

Trendet e çantave verore që na duhen pas daljes nga izolimi

Trendet e çantave verore që na duhen pas daljes nga izolimi

Vera është pak më shumë se dy muaj larg, dhe shpresojmë se të gjithë do të jemi në gjendje të dalim jashtë deri atëherë. Por të ruash veten dhe të tjerët duke qëndruar brenda është padyshim gjëja më e rëndësishme tani!

Në pistat pranverë/verë kishte çdo lloj çante, nga ato të thurrët të strukturuara deri tek ato të shpatullave, dhe tani që sezoni është gati mbi ne, më shumë prej këtyre stileve të bukura janë në dispozicion për të blerë, transmeton Telegrafi.

Këtu, nëntë trendet e  çantave të verës 2020 duhet t’i keni ndërsa ka akoma kohë.

/Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Filtri që po

Filtri që po "tmerron" përdoruesit në TikTok - a dukemi me të vërtetë kështu siç na paraqet ky efekt në platformë?

Femra
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Femra
Ngjyra e koralit, rozë dhe ngjyra e kuqe e buzëkuqit u përshtaten bash çdo teni

Ngjyra e koralit, rozë dhe ngjyra e kuqe e buzëkuqit u përshtaten bash çdo teni

Këshilla Estetike
Gjashtë shenja që një djalë të pëlqen, por ka frikë të ta thotë

Gjashtë shenja që një djalë të pëlqen, por ka frikë të ta thotë

Këshilla dhe arsye
Zgjidhni një nga këto ngjyra që u jep shkëlqim femrave mbi 40 vjeç

Zgjidhni një nga këto ngjyra që u jep shkëlqim femrave mbi 40 vjeç

Këshilla Estetike
Kalo në kategori